Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 550 kg |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Twingo |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2007 tot december 2011 |