Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Conquest, bio-ethanol en LPG modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Conquest, bio-ethanol en LPG modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Scenic 2 Kort |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2003 tot april 2009 |