Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Nee (uitsparing niet zichtbaar voor modellen GT en GT-Line alleen) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 21,60 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 3 Break inclusief GT en GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2009 tot juni 2016 |