Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT en RS (en GT-Line vóór maart 2012)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT en RS (en GT-Line vóór maart 2012) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (zichtbare uitsnijding op GT-Line versie) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 3 Break inclusief GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2009 tot juni 2016 |