Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Megane Sedan, Hatchback, Coupé en Cabriolet
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Megane Sedan, Hatchback, Coupé en Cabriolet |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 1 Station |
| Productiedatum voertuig | Van april 1999 tot augustus 2003 |