Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 24,87 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master Bestelwagen Achterwielaandrijving met dubbele wielen met of zonder bumper met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2010 tot december 2023 |