Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 22 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master Plateau / Chassis Cabine met dubbele wielen, alleen achterwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2010 tot december 2023 |