Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sport en 1.6L benzinemotor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sport en 1.6L benzinemotor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 11 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Clio 2 fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van Februari 1998 tot Mei 2001 |