Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model 151 kW GT, GT-line en RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model 151 kW GT, GT-line en RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 27,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 4 Sedan Fase 2 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2020 |