- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | GT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,80 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 4 Estate |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2016 tot april 2020 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen