Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Elektrisch of 1.2L benzine met automatische versnellingsbak, 4x4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Elektrisch of 1.2L benzine met automatische versnellingsbak, 4x4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo Intens |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2013 tot maart 2021 |