Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kadjar met AdBlue-tank, Wave-uitvoering, Intens-uitvoering, Black Edition-uitvoering, Graphite-uitvoering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Kadjar met AdBlue-tank, Wave-uitvoering, Intens-uitvoering, Black Edition-uitvoering, Graphite-uitvoering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kadjar fase 2 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2018 |