Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LPG, GT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | LPG, GT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1680 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Captur II |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2020 |