Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 1.2L motor met 3 cilinders
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Auto-Hak propose aujourd'hui une gamme complète d'attelages pour plus de 500 modèles de véhicules. Avec plus de 30 ans d'expérience, la marque Auto-Hak, de par la conception et la qualité des produits, sera à la hauteur de vos attentes.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | 1.2L motor met 3 cilinders |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 19,90 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot Rifter Court (4403 mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |