Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- XL modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | XL modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot Rifter Kort (4403 mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |