Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- natural power en op gas rijdende voertuigen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | natural power en op gas rijdende voertuigen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot Bipper - boren in de chassisbalken is noodzakelijk, wanneer de aanhanger aan de trekhaak is gekoppeld, kan de dissel het zijdelings openen van de achterdeuren belemmeren |
| Productiedatum voertuig | 2/08- |
Informations complémentaires :
• Le perçage des longerons est nécessaire
• quand la remorque est sur l'attelage, la tête de remorque peut gêner l'ouverture latérale des portes arrière