Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 3.0L HDI V6, 170 pk bi-turbo met dubbele uitlaat aan de linkerkant
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 3.0L HDI V6, 170 pk bi-turbo met dubbele uitlaat aan de linkerkant |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,46 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot 407 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2008 tot februari 2011 |