Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GTI, Premium
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | GT, GTI, Premium |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1750 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Uitsnijding niet zichtbaar (onder de bumper) of zichtbaar voor GT-Line bumpers |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 24,80 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 308 II Break inclusief GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2014 tot juni 2021 |
Information complémentaire :
La rotule d’attelage sera à déboulonner après utilisation (il est possible qu’elle soit détectée par les radars de recul du véhicule).