| Compatibel voertuig | Peugeot 308 Break |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2014 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Tiger |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 135 cm x 4,8 cm x 3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 4,20 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |