Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Peugeot 408 inclusief Hybride, GT-Line en achterklep "handsfree" |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Juli 2022 |
Information complémentaire :
En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier que votre véhicule est bien homologué à tracter.