Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, LPG, CNG en FlexFix-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | OPC, LPG, CNG en FlexFix-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1936 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding onder de bumper (bij standaard bumper) of zichtbaar (bij OPC-Line afwerking) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | opel zafira tourer inclusief voertuigen met adblue en opc-line |
| Productiedatum voertuig | 1/12- |