| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21,09 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Vivaro L1 en L2 |
| Productiedatum voertuig | 7/01-08/14 |