| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,74 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Omega B stationwagon |
| Productiedatum voertuig | 5/94-07/03 |