Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (B x H) | 90 x 50 mm |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Movano A Bestelwagen |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1998 tot januari 2010 |