Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 32 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Movano C |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Januari 2021 |
Informations complémentaires :
• En cas de modèles L4 (6363 mm), le kit de fixation additionnel SIA906270650003 sera à commander.
• En cas de motorisation électrique, veuillez vérifier si le véhicule est bien homologué à tracter.