Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- OPC, OPC-Line, GSi, CNG, voertuigen met een geïntegreerde fietsendrager in de bumper (FlexFix-systeem)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | OPC, OPC-Line, GSi, CNG, voertuigen met een geïntegreerde fietsendrager in de bumper (FlexFix-systeem) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1430 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Corsa D Hatchback (3 en 5 deurs) |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2006 tot augustus 2014 |
Information complémentaire :
Pour les modèles avec motorisation 1.3 CDTi EcoFlex, veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter.