Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding (onder de bumper) of zichtbaar voor OPC-modellen |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Astra J GTC |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2021 tot december 2018 |
Information complémentaire :
En cas de modèle OPC, veuillez-vous assurer que le véhicule est bien autorisé à tracter.