Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 95 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,5 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Opel Grandland X |
| Productiedatum voertuig | van juni 2017 tot december 2021 |
Information complémentaire :
Attention : cet attelage est uniquement compatible avec l’Opel Grandland X. Si vous possédez une Opel Grandland (modèle à partir de 2022), merci de consulter la catégorie dédiée ici.