Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Astra K Break Sports Tourer |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2016 |
Informations complémentaires :
• Commandez le bas de pare-chocs réf. 13490201/202/203, ainsi que la trappe réf. 13453984 et le renfort de pare-chocs chez Opel
• En cas de boite de vitesse automatique, veuillez vérifier si le véhicule est autorisé à tracter. Pour cela, consultez les cases F.3 et F.2 de la carte grise. Si le champ F.3 est vide ou si la soustraction F.3 - F.2 donne 0, alors le véhicule ne peut pas tracter