Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg (dit voertuig is niet goedgekeurd om te trekken) |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Niet vermeld |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Adam alleen voor fietsendragers |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot februari 2019 |