Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- NV400 Achterwielaandrijving, NV400 met dubbele wielen, NV400 met treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | NV400 Achterwielaandrijving, NV400 met dubbele wielen, NV400 met treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 24,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Nissan NV400 Bestelwagen Voorwielaandrijving Enkele wielen zonder treeplank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2010 |