Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pajero 3.2L DID Instyle vanaf 2010
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Pajero 3.2L DID Instyle vanaf 2010 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Diagonale afneembare trekhaakbol zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 35,40 kg |
| Montagetijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Pajero 5-deurs |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2007 |