Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pajero 3.2L DID Instyle vanaf 2010
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Pajero 3.2L DID Instyle vanaf 2010 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 35,40 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Pajero 3-deurs |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2007 |