Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Outlander met dubbele uitlaat (aan beide zijden van het voertuig)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Outlander met dubbele uitlaat (aan beide zijden van het voertuig) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 24 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi Outlander (CW) |
| Productiedatum voertuig | Van april 2007 tot augustus 2012 |
Information complémentaire :
L'ouverture inférieure du hayon peut être bloquée par la rotule.