Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Single Cab, 2 aangedreven wielen, kort laadplatform (1300mm)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Single Cab, 2 aangedreven wielen, kort laadplatform (1300mm) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 28,61 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mitsubishi L200 4x4 Club Cab en Double 5 zitplaatsen met lange laadplatform (1505mm) |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2009 tot juni 2015 |
Informations complémentaires :
• La 4ème lettre du champ E de la carte grise concerne la cabine : E pour Simple Cab, C pour Club Cab et J pour Double Cab
• la 7ème lettre concerne les roues motrices : A pour 4x2, B pour 4x4