Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Cooper S, John Cooper Works, R50 met reservewiel
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Cooper S, John Cooper Works, R50 met reservewiel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,61 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mini R50, R56 |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2001 tot december 2006 |