| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 900 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | MG 5 Break inclusief Luxury en Comfort |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2020 |