Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2513 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,75 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes eVito W447 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2019 |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter).