- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,04 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes V-Klasse Marco Polo |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2014 |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Mercedes V-Klasse Marco Polo niet voorbereid |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2014 tot februari 2024 |
| LED-verlichtingscompatibiliteit | Ja |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Informations complémentaires :
• Le véhicule est prééquipé si un connecteur de 6 et 10 broches se situe dans le coffre côté droit à côté du passage de roue.