- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Plateau 4,6T en 5T met wielbasis van 3665 of 4325 |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot december 2016 |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 83x56 mm |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Pour les véhicules avec 4 roues motrices, optez pour la rotule BRIROTULE4TROUS. Pour les véhicules avec 2 roues motrices, optez pour la rotule BOS024924 (voir rubrique accessoires ci-dessous).
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen