Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sprinter plateau met onderrijbeveiliging, Voertuigen met uitlaat aan de achterzijde, GVW 4.6 en 5T
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sprinter plateau met onderrijbeveiliging, Voertuigen met uitlaat aan de achterzijde, GVW 4.6 en 5T |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 32 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes Sprinter Plateau wielbasis 37/43 zonder onderrijbeveiliging met zijdelingse uitlaat |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot mei 2018 |