Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Plug-in Hybride & Maybach
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Plug-in Hybride & Maybach |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2150 kg |
| Kogeldruk | 105 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24,6 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes S-Klasse W223 inclusief AMG-Line, AD-Blue & Kick Sensor |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2020 |