Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-pakket, AMG-motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG-pakket, AMG-motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,40 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes S-Klasse Sedan W221 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2005 tot april 2014 |
Informations complémentaires :
• En cas de modèle BlueEfficiency ou BlueTec, vérifiez si le véhicule est bien autorisé à tracter
• le système de refroidissement du véhicule doit assurer une puissance minimale de 850W