Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GLA Pack AMG, AMG-motorisering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | GLA Pack AMG, AMG-motorisering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,30 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLA (X156) |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2014 tot januari 2020 |
Information complémentaire :
Il est impératif d'effectuer un joint entre les renforts de longeron et la carrosserie sous peine d'infiltration d'eau.