Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG, Pack AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG, Pack AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 135 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee (Een bumperuitsparing kan nodig zijn, afhankelijk van de uitvoering/uitrusting van het voertuig) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 31,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GL (Type X166) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2012 |
Informations complémentaires :
• Pour les véhicules Blue Efficiency ou Blue Tec, veuillez vérifier que le véhicule est autorisé à tracter
• Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule). Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance d'au moins 850 W.