Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG-motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 129 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Break inclusief AMG Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2021 |
Informations complémentaires :
• Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance d'au moins 600 W
• Veuillez vérifier que votre véhicule est autorisé à tracter