Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, Plug-in Hybride, AMG-pakket, AMG, modellen met handsfree kofferbak (voetsensor)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, Plug-in Hybride, AMG-pakket, AMG, modellen met handsfree kofferbak (voetsensor) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Stationwagon S205 inclusief Hybride en Plug-in Hybride |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2014 tot februari 2021 |
Information complémentaire :
En cas de modèle Hybride, l'installation du matériel doit obligatoirement être effectuée par un garagiste agréé Hybride.