Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sportbumper / sportafwerking, AMG, AMG-pakket, Urban-Line, Style-Line en elektrisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sportbumper / sportafwerking, AMG, AMG-pakket, Urban-Line, Style-Line en elektrisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,08 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes B-Klasse (W246) |
| Productiedatum voertuig | Van november 2011 tot oktober 2018 |