Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG-motor, hybride motor (zie aanvullende informatie)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG-motor, hybride motor (zie aanvullende informatie) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes GLE W167 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2018 |
Information complémentaire :
En cas de modèle hybride, veuillez vous rapprocher d'un garage spécialisé hybride. La pose du matériel est possible, mais réellement complexe sur un GLE hybride.