- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Mercedes CLA Shooting Break "klassiek" en Aerodynamisch Pakket
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Mercedes CLA Shooting Break "klassiek" en Aerodynamisch Pakket |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18.50 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes CLA Shooting Break voor AMG Pakket en fietsendrager alleen |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2019 tot december 2025 |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Mercedes CLA Klasse Shooting Brake (X118) niet voorbereid |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2019 tot december 2025 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-196425
Trekhaak Mercedes CLA Shooting Brake (06/19-12/25) Verticale kogel demonteerbaar zonder gereedschap